Family-friendly
- 15
MinMushroom and Rice Pilaf
Cost $5, save $10
- 47
MinEverybody Loves Pilaf
Cost $10, save $5
- 60
MinThree Pepper Pilaf
Cost $10.0, save $5.0
- 60
MinTuna with Rice Pilaf
Cost $15, save $10
- 40
MinInstant Pot® Wild Rice and Barley Pilaf
Cost $12, save $8
- 35
MinBaked Vegetable Rice Pilaf
Cost $8, save $7
- 20
MinInstant Pot® Pilau Rice
Cost $6, save $10
- 25
MinRice Pilaf with Raisins and Veggies
Cost $5, save $15
- 60
MinHome-Style Brown Rice Pilaf
Cost $6.5, save $8
- 28
MinEasy Lemon Rice Pilaf
Cost $5.5, save $10
- 35
MinLebanese Restaurant Rice Pilaf
Cost $10, save $15
- 35
MinMiddle Eastern Rice Pilaf with Pomegranate
Cost $8, save $5
- 20
MinTasty Spicy Rice Pilaf
Cost $5, save $8
- 40
MinCranberry and Almond Rice Pilaf
Cost $10, save $15
- 45
MinEasy Pilaf
Cost $5, save $10
- 55
MinSpanish Rice Original
Cost $10, save $8
- 15
MinGuatemalan Rice
Cost $3.5, save $5
- 30
MinAnn's Rice Pilaf
Cost $5, save $10
- 30
MinArmenian Rice Pilaf
Cost $10, save $15
- 35
MinAwesome Rice Pilaf
Cost $10, save $15