Ingredient-flexible
- 250
MinVegan Gelatin
Cost $4.5, save $5.5
- 125
MinRed Hot Applesauce Jell-O
Cost $4, save $8
- 120
MinPectin-Free Strawberry Rhubarb Jam
Cost $15, save $10
- 80
MinFig Preserves
Cost $10, save $15
- 45
MinEasy Persimmon Jam
Cost $5, save $10
- 15
MinStrawberry Jam with JELL-O
Cost $5, save $10
- 30
MinNectarine Jam
Cost $15, save $10
- 20
MinStrawberry Fig Preserves
Cost $8.5, save $10
- 10
MinGrape Jelly
Cost $5.5, save $10
- 40
MinEasy Onion Jam
Cost $3.5, save $8
- 30
MinJen's Jambalaya
Cost $10, save $15
- 70
MinShrimp, Sausage, and Fish Jambalaya
Cost $25, save $30
- 30
MinBaked Cream Cheese Jalapeño Poppers
Cost $6, save $9
- 15
MinTuscan Salmon
Cost $25, save $15
- 60
MinSpotted Dog Irish Bread
Cost $8, save $10
- 20
MinEasy Instant Pot Spaghetti Squash
Cost $6, save $6
- 10
MinInstant Pot Pickled Jalapeño Rings
Cost $3.5, save $2
- 30
MinInstant Pot Candied Jalapeños
Cost $8, save $12
- 30
MinVegetarian Korma
Cost $10, save $15
- 2
MinTandoori Masala Spice Mix
Cost $2, save $3