Snack
- 25
MinQuick and Easy Pizza
Cost $10, save $15
- 5
MinPumpkin Mac & Cheese for One
Cost $3, save $5
- 20
MinPumpkin Cookies
Cost $8.5, save $12
- 40
MinPretzel Shapes
Cost $3, save $5
- 10
MinPopping Pomegranate Salsa
Cost $6, save $4
- 5
MinPopcorn Treats
Cost $3, save $2
- 20
MinPlantain Cups with Shredded Chicken | Mofonguitos
Cost $15, save $10
- 10
MinPizza Eggburger
Cost $2.5, save $3
- 20
MinPico de Gallo
Cost $5, save $10
- 5
MinPears in a Pod
Cost $5, save $7
- 5
MinPear Rabbit
Cost $1.5, save $3
- 15
MinPear Quesadillas
Cost $5, save $10
- 10
MinPear PB&J Bouquet
Cost $5, save $8
- 10
MinPear Party Salsa
Cost $5, save $2
- 22.5
MinPeanut, Peach, N Pineapple Wrap
Cost $5.5, save $7
- 5
MinPeanut Butter Cereal Bars
Cost $5, save $15
- 10
MinPeanut Butter Bananas
Cost $5, save $10
- 5
MinPeanut Butter and Apple Wraps
Cost $3.5, save $4.5
- 5
MinPeanut Butter 'n Fruit-wich
Cost $1.5, save $3
- 240
MinPeachy Pops
Cost $5, save $6