Recommended
- 62
MinGulab Jamun (Waffle Balls in Syrupy Rose Water)
Cost $7.5, save $12.5
- 45
MinAloo Paratha
Cost $5.5, save $10
- 50
MinIndian Chole Aloo Tikki
Cost $8, save $12
- 7
MinEasy Paneer Tikka
Cost $12, save $15
- 30
MinBesan Halwa
Cost $5, save $10
- 35
MinRas Malai
Cost $12.5, save $20
- 60
MinEasy Naan
Cost $5, save $10
- 480
MinKulfi
Cost $10, save $5
- 120
MinChicken Hariyali Tikka
Cost $12, save $8
- 60
MinEasy Malai Kulfi
Cost $5.5, save $8
- 15
MinChef John's Tandoori Chicken
Cost $10, save $15
- 45
MinShahi Tukra (Indian Bread Pudding)
Cost $10, save $15
- 30
MinSamosas
Cost $12, save $8
- 35
MinGulab Jamun
Cost $5, save $15
- 120
MinDal Makhani (Indian Lentils)
Cost $10, save $20
- 55
MinBaked Onion Bhajis
Cost $5, save $10
- 20
MinAir Fryer Pakoras
Cost $8.5, save $6
- 15
MinCrispy Vegetable Pakoras
Cost $8.5, save $12
- 80
MinChicken Biryani
Cost $15, save $20
- 90
MinGajar Ka Halwa (Carrot Halwa)
Cost $10, save $5